TEKYAPI

İnşaatlarımız, işlev ile güzellik arasındaki
dengeyi sağlama çabasından ilham almaktadır.

TekYapı İnşaat Taah Tic. ve San. LTD. ŞTİ

Hakkımızda

2003 yılında İnşaat Mühendisi Zeki Örnek tarafından kurulan, 2019 yılında Muharrem Geylan’ın da ortak olduğu Tekyapı İnşaat, dünyanın farklı ülkelerinde projeler yapan bir mühendislik ve inşaat firmasıdır. Yönetim Kurulu Başkanlığını Muharrem Geylan, genel müdürlüğünü Zeki Örnek’in üstlendiği Tekyapının ;Merkezi İstanbul, Türkiye’dedir. Tekyapı; Gayrimenkul Geliştirme, Mühendislik ve İnşaat Taahhüt alanlarında anahtar teslim esasına göre hizmet vermektedir. Tekyapı; Asya ve Avrupa olmak üzere 2 kıta, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Irak, Karadağ, Kıbrıs ve Türkiye dahil 7 ülkede inşaat projeleri gerçekleştirmiştir. Bugüne kadar 25’in üzerinde köprü, viyadük, yol başta olmak üzere altyapı projesi, 240.000 m² ve 40 projeden fazla üstyapı projesi ile 60’ın üzerinde akaryakıt istasyonu tamamlamıştır. Aktif olarak, 8.5 Milyon m²’de kurulan yeni nesil bir OSB olan Bursa Teknoloji Organize Sanayi Bölgesi (TEKNOSAB) tüm altyapı işlerinin ana yüklenicisi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Üstyapı projelerinde endüstriyel yapılar, sağlık yapıları, oteller, konut ve iş merkezi projeleri geliştirip, inşaatlarını tamamlanmıştır. Arsa ve gayrimenkul geliştirme grubu ile yatırımcılar için karlı projeler geliştirip; fizibilite, tasarım, tedarik ve inşaat süreçlerini kendi bünyesinde yürütmektedir.

About
20
Yıllık Tecrübe
128
Sayısız Mutlu Müşteri
100
Tamamlanmış Proje

Vizyon :

Güvenilir uygulama, maliyet etkinliği ve birinci sınıf teknik gelişmişlik konusundaki geçmiş performansımız nedeniyle yatırımcılar ve çalışanlar tarafından aranan, seçtiğimiz pazarlarda lider inşaat şirketi olmak. Karbon emisyonu düşük, çevreye duvarlı ve enerji etkin sürdürülebilir yapılar üreterek ekosisteme faydalı bir proje geliştirme modelinde öncü bir kuruluş olmak.

Misyon:

Müşterilerimiz için adil ve piyasada rekabetçi fiyatlarla en yüksek kalitede inşaat hizmetlerini gerçekleştirmek. Etkin gayrimenkul geliştirme araçları ile yatırımcılarımıza güvenilir ve doğru yatırımlar yaptırmak ve proje süreçleri boyunca yatırımcılarımızın yanında olarak uzun süreli güven ilişkisi kurmak Tedarikçilerimiz, taşeronlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle ilişkilerimizde profesyonellik, doğruluk, dürüstlük ve adaleti en üst düzeyde sürdürmek.